www.ahg-center.tk

Shko poshtë

www.ahg-center.tk

Mesazh  Njimi prej Sat Feb 12, 2011 4:34 pm


ahg-center.tk - ALBANIAN HACKERS GROUP
Grupi i hakerave shqiptarë.
Web faqja ku mund të gjeni:
Si të hack një website
si të hack një password facebooku-u
si të hack një password MSN
Shifra për GTA SAN ANDREAS (funksioni në shqip)
Shifra për GTA VICE CITY (funksioni në shqip)
Shifra për COUNTER STRIKE (funksioni në shqip)
Dhe shumë gjëra tjera . . .
avatar
Njimi
Admin

Numri i postimeve : 88
Join date : 09/02/2011

Shiko profilin e anëtarit http://info.macedonianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi