TV Alsat - M

Shko poshtë

TV Alsat - M

Mesazh  Njimi prej Sat Feb 12, 2011 4:55 pm


TV Alsat - M ju ofron:

Serialet:
1.Ezel
2.Ezo
3.Një Komb
4.Lugina e ujqërve Kurthi
5.Kitani
6.Të magjepsurat

Emisionet:
1.Kush do të bëhet Milioner?
2.A e dini se?
3.Konaku
4.Rruga Drejt
5.Studio e hapur
6.Me shëndet qethja
7.Highlights La Liga
8.Mirëmëngjes ditë e re
9.Të gatuajmë së bashku
10.Pesë Plus 5+

Tjera:
Noddy
Edicioni i Lajmeve Shqip
Edicioni i Lajmeve në gjuhën Maqedone
Filma të huaj
Filma Shqiptarë
Dhe shumë programe tjera . . .
avatar
Njimi
Admin

Numri i postimeve : 88
Join date : 09/02/2011

Shiko profilin e anëtarit http://info.macedonianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi