Sh.f."Naim Frashëri" - Tetovë

Shko poshtë

Sh.f."Naim Frashëri" - Tetovë

Mesazh  Njimi prej Fri Feb 18, 2011 10:29 pm


Shkolla fillore "Naim Frashëri" - Tetovë

E zgjedhur 19 herë si shkolla me e mire e vitit - Tetove
Me nje staf prej 173 arsimtarë profesioniste te ciklit te larte dhe me nje staf prej 97 arsimtarë profesioniste te ciklit te ulet.

E zgjedhur 7 here si shkolla me e mire ne sport - Tetove

Sh.f."Naim Frashëri"
http://naimfrasheri.org
avatar
Njimi
Admin

Numri i postimeve : 88
Join date : 09/02/2011

Shiko profilin e anëtarit http://info.macedonianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi