Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Sh.f."Naim Frashëri" - Tetovë
Fri Feb 18, 2011 10:29 pm nga Njimi

» AVG 8.0 Antivir (AVG 8.0 antivirus)
Fri Feb 18, 2011 10:17 pm nga Njimi

» Avira Antivir (Anvira antivirus)
Fri Feb 18, 2011 10:14 pm nga Njimi

» Antivirus NOD32
Fri Feb 18, 2011 10:11 pm nga Njimi

» Safari
Fri Feb 18, 2011 10:08 pm nga Njimi

» Google Chrome
Fri Feb 18, 2011 10:05 pm nga Njimi

» Opera
Fri Feb 18, 2011 10:00 pm nga Njimi

» Rezultatet e fundit - Angli
Thu Feb 17, 2011 6:47 pm nga Njimi

» Rezultatet e fundit ! ! !
Thu Feb 17, 2011 6:39 pm nga Njimi

Affiliates
free forum

Përleshje mes maqedonasve dhe shqiptarëve në Kala të Shkupit

Sun Feb 13, 2011 10:10 pm nga Njimi


Dy policë të lënduar dhe 6 protestues është bilanci i përleshjes së sotme në Kala të Shkupit e provokuar nga një grup maqedonas të cilët gjatë ditës së djeshme nëpërmes rrjetit të internetit Facebook, bënë thirrje për të penguar protestën paralajmëruar nga 18 shoqata joqeveritare shqiptare te kryesuara nga Lëvizja ‘Zgjohu’ …

[ Më shumë ]

Komentet: 2

Forcat policore sulmuan tifogrupin "SHWEIRTZEIR" (SHVERCERAT)

Thu Feb 10, 2011 8:45 pm nga Njimi


Forcat policore kanë sulmuar grupin e tifozëve "Shweirtzeir", të cilët më pas janë përgjigjur sulmit duke shkaktuar rrëmujë në palestrën sportive Dituria në Saraj të Shkupit. Ngjarja ndodhi në fund të ndeshjes së basketbollit në kuadër të çerekfinales së Kupës së Maqedonisë, ku u përballën Liria dhe MZT Skopje. Edhe pse deri …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

FACEBOOK i pari me reklama

Wed Feb 09, 2011 9:22 pm nga Njimi


Jo vetëm se po e kalon gjigantin e kërkimit Google sa i përket trafikut me vizita, mirëpo rrjeti më i madh social në botë – Facebook.com tani po e kalon rivalin e saj edhe sa i përket biznesit të reklamave.

Të dhënat e vitit 2010 thonë se pjesa më e madhe e të hyrave në Facebook vjen nga bizneset e vogla dhe të mesme, të …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Statistikat
Forumi ka 3 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri tinaroni

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 86 artikuj v 82 temat
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 8 më Sun Oct 06, 2013 2:39 pm