Mirësevini ! ! !

Shko poshtë

Mirësevini ! ! !

Mesazh  Njimi prej Sat Feb 12, 2011 9:02 pm

Mirësevini në forumin tonë.
Unë jam moderatori kryesor, administratori kryesor dhe kriuesi i këtij forumi.

Forumi INFO.forumotion.com kontrollohet nga unë dhe ata që do të kenë fatin t'i bëj administrator ! ! !
Cool Very Happy Smile afro

avatar
Njimi
Admin

Numri i postimeve : 88
Join date : 09/02/2011

Shiko profilin e anëtarit http://info.macedonianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi